logo

Proje

Amasra Panorama

Hayata Yeni Bir Gözle Bakın

Siz hayal ettiniz biz gerçekleştirdik.

En kaliteli üreticilerden alınan ürünlerin, kaliteli uygulama ile birleştiği AMASRA PANORAMA, sizlere modern iç mimarinin tüm evrelerini yaşatıyor.

  • Misafirlerinizi ağırlayacağınız ferah salonunuz
  • Yemek yemeyi keyfe dönüştüreceğiniz mutfağınız
  • Akşam yorgunluğunuzu atacağınız oturma odanız
  • Mutfaktan açılan balkon sefanız
  • Kaliteli mobilyalarıyla bütünleşen banyonuz

Akmazlar İnşaat güvencesiyle doğa ile yaşamınızı bir araya getirdik.

0

Blok Sayısı

0

Konut Sayısı

0

Konut Alanı (m2)

0

Peyzaj Alanı (m2)

Şimdi Amasra'da olmak var...

Muhteşem manzara eşliğinde...

Batı Karadeniz'in incisi, Bartın'ın ilçesi Amasra'da yükselen Amasra Panorama Evleri yaklaşık 4500 m2 alan üzerine konumlandırılmış 13000 m2 inşaat alanı ile gelecek için karlı bir yatırım sunuyor. Her bütçe ve m2 de, birbirinden farklı alternatif daireleriyle, 5 bloktan oluşan, açık havuzu, çocuklar için çocuk parkları, kapalı oyun alanları, fitness salonu, yeşilin ve mavinin seyrine doyamayacağınız oturma alanları ile, sizlere 29 yıllık Akmazlar İnşaat tecrübe ve kalitesiyle prestijli olmanın ayrıcalığını sunuyor. Fatih Sultan Mehmed'in "LALA, ÇEŞM-İ CİHAN BU MU OLA?" dediği muhteşem manzaralı Amasra'da bir ev hayal edip 365 gün tatil keyfi yaşayabileceğiniz tek adres olan Amasra Panorama Evleri sizleri bekliyor. Ankara'ya en yakın deniz olan ve Ankara'nın denizi olarak ifade edilen Amasra, başkentliler için de karlı bir yatırım ve tatil keyfini yaşayabileceği bir mekan.

Ankara- Amasra arası Bartın üzerinden gidildiğinde 280 km. Gidişte otobandan Yeniçağa ayrımından ayrılıp Mengen üzerinden giden yolu tercih ederek, Karadeniz'i ve şirin Amasra'yı tepeden görmek gerçekten sizlere keyif verecektir. Sokaklarında gezdikçe ilk defa da geliyorsanız, sık sık "Neden daha önce gelmemişiz?" diyecek ve her güne bu manzarayla uyanmak isteyeceksiniz.

Asla yabancı hissetmeyeceğiniz, küçük, samimi, sıcak ve keyifli bu sahil kentinde, ahşap işçiliği ürünlerin bulunduğu çarşıda ahşap işleri ve çeşitli hediyelik eşyaları satan dükkanları gezerek veya oltanızı alıp mendirekte balık tutarak zaman geçirebilirsiniz. Ya da yazın, misafirlerinizle beraber deniz turlarıyla Amasra'yı birde denizden bakarak keşfedebilirsiniz. Gerek manzarası, gerekse enfes Amasra Salatası ve her çeşit balığı ile damak tadını da unutamayacaksınız.